מטר פתרונות פיננסים

אודות

חברת מטר פתרונות פיננסים היא בית לפתרונות מימון ושירותים פיננסים ליזמות ופרויקטים בתחום הנדל"ן, הסולארי, צרכי מימון ליבוא ויצוא, מעטפת מימון לכל צרכי העסק – הלוואות בערבות מדינה, פיתוח עסקי, השקעה והון חוזר וכן ליווי אישי ומתן מענה כולל ומותאם ללקוח הפרטי בתחום המשכנתאות והלוואות.

מטר פתרונות פיננסים, מתמחה ביצירתיות פיננסית ונותנת מענה לכלל פתרונות המימון מכלל המערכת הבנקאית ומגופי מימון חוצ-בנקאייים מובילים.

במטר פתרונות פיננסים, המומחיות והמקצועיות מהוות עמוד תווך בכל פעילות. החברה מחויבת להציע שירותים ברמה הגבוהה ביותר, תוך עדכון ושיפור מתמידים של הידע והמיומנויות של הצוות שלה. השקיפות והאמינות הם גם ערכים מרכזיים בחברה, שמאמינה בחשיבות האמון ההדדי עם לקוחותיה.

האסטרטגיה העסקית של החברה משלבת ניסיון וידע יחד עם גמישות ויצירתיות תוך הבנת צרכי השונים של היזם, בעל העסק והלקוח הפרטי, כערך מרכזי בשוק מורכב ודינמי, לצד חתירה בלתי מתפשרת למצוינות וחדשנות הכוללת אמינות ושקיפות תוך מתן יחס אישי.

חזון החברה הוא להוביל בתחום הפיננסי, במתן פתרונות מימון וייעוץ פיננסי מותאמים אישית, מתוך הבנה עמוקה של צרכי הלקוח והתאמת פתרונות המימון באופן הטוב ביותר תוך שמירה על קשר אישי ואמין עם כל לקוח.

מטר פתרונות פיננסים